Educație tehnologică

La Olimpiada de Educație tehnologică, eleva Ciocan Larisa, din clasa a V-a A, coordonată de profesorul Melinte Cornelia, a obținut Premiul I și s-a calificat la etapa națională. Totodată, Codiță Ioana, elevă în clasa a VI-a A, pregătită de același cadru didactic, a fost distinsă cu Premiul al III-lea.

Scroll to Top